Nauczyciele
  Zaloguj
images
 WYKAZ NAUCZYCIELI ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

Wykształcenie

 

Status

 

 

 

Przedmiot

 

nauczany

1.      

Adamcio Ewa

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

geografia

2.      

Jakubek Monika

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

język niemiecki

3.      

Juszczak Damian

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

wych.fizyczne /edb

4.      

Kałuża Marcin

wyż mgr z przygot  ped

dyplomowany

wych.fizyczne

5.      

Karolewska Beata

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

wych.fizyczne

6.      

Lis Małgorzata

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

wych.fizyczne

7.      

Lisiak Justyna

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

język niemiecki

8.      

Minta Danuta

wyż.mgr z przygot.ped.

dyplomowany

biblioteka/świetlica

9.      

Modrzewska Alicja

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

historia/wos

10.  

Nadobna Bogumiła

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

matematyka

11.  

Nizio Zuzanna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

plastyka/ technika/ zajęcia artystyczne

12.  

Pilarczyk Alicja

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

fizyka

13.  

Posadzy Ilona

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

pedagog/ wdż

14.  

Rostalska Violeta

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

matematyka

15.  

Rudowicz Piotr

wyż mgr z przygot.ped

dyplomowany

język angielski

16.  

Czerwińska Ewa

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

17.  

Sikorska Anna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

historia/wos

18.  

Spaleniak Elżbieta

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

biologia

19.  

Szczepaniak Iwona

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

20.  

Szymankiewicz Anna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

religia

21.  

Wróblewska Elżbieta

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

22.  

Zimny Roman

wyż mgr z przygot. ped

dyplomowany

informatyka

23.  

Zybała Alina

wyż mgr z przygot. ped

dyplomowany

religia/j. polski/
zajęcia rewalidacyjne

24.  

Kasprzak Donata

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

chemia

25.  

Naczke Łukasz

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

muzyka wych.fizyczne

26.  

Przybylak Marta

wyż mgr z przygot. ped

kontraktowy

n-l wspomagający w kl. integracyjnej/ świetlica

27.  

Roszyk Agnieszka

wyż mgr z przygot. ped

kontraktowy

język angielski

   





 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

Wykształcenie

 

Status

 

 

 

Przedmiot

 

nauczany

1.      

Adamcio Ewa

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

geografia

2.      

Jakubek Monika

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

język niemiecki

3.      

Juszczak Damian

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

wych.fizyczne /edb

4.      

Kałuża Marcin

wyż mgr z przygot  ped

dyplomowany

wych.fizyczne

5.      

Karolewska Beata

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

wych.fizyczne

6.      

Lis Małgorzata

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

wych.fizyczne

7.      

Lisiak Justyna

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

język niemiecki

8.      

Minta Danuta

wyż.mgr z przygot.ped.

dyplomowany

biblioteka/świetlica

9.      

Modrzewska Alicja

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

historia/wos

10.  

Nadobna Bogumiła

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

matematyka

11.  

Nizio Zuzanna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

plastyka/ technika/ zajęcia artystyczne

12.  

Pilarczyk Alicja

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

fizyka

13.  

Posadzy Ilona

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

pedagog/ wdż

14.  

Rostalska Violeta

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

matematyka

15.  

Rudowicz Piotr

wyż mgr z przygot.ped

dyplomowany

język angielski

16.  

Czerwińska Ewa

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

17.  

Sikorska Anna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

historia/wos

18.  

Spaleniak Elżbieta

wyż mgr z przygot. ped.

mianowany

biologia

19.  

Szczepaniak Iwona

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

20.  

Szymankiewicz Anna

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

religia

21.  

Wróblewska Elżbieta

wyż mgr z przygot. ped.

dyplomowany

język polski

22.  

Zimny Roman

wyż mgr z przygot. ped

dyplomowany

informatyka

23.  

Zybała Alina

wyż mgr z przygot. ped

dyplomowany

religia/j. polski/
zajęcia rewalidacyjne

24.  

Kasprzak Donata

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

chemia

25.  

Naczke Łukasz

wyż mgr z przygot. ped

mianowany

muzyka wych.fizyczne

26.  

Przybylak Marta

wyż mgr z przygot. ped

kontraktowy

n-l wspomagający w kl. integracyjnej/ świetlica

27.  

Roszyk Agnieszka

wyż mgr z przygot. ped

kontraktowy

język angielski

   





 Drukuj   
images images
Copyright (c) 2019 www.GimRaszków.edu.pl
Aktualności  |  Nauczyciele  |  Szkoła w obiektywie  |  Stołówka szkolna  |  Pracownie językowe  |  Szkoła w ruchu